info@bilgiozel.com
(212) 542 20 36


img

NEDEN BAKIRKÖY BİLGİ?

Öğrenme seviyesini en üst seviyeye taımak için derslerimiz 8 kişilik sınıflarda işlenir..Öğrencilerimizi yakından tanır, ders içindeki eksiklerini bilir ve eksik konuları öğrenmeleri için gerekli alışmaları yaparız.Her öğrencinin eksiğini kısa sürede belirlediğimiz için "Öğrenciye Özel Program" ile daha çabuk öğrenmelerini sağlarız.Haftalık uyglanan Konu Tarama Sınavlarıyla öğrencilerimizin hangi konuda ve hangi soru tarzında eksik olduğunu tespit ediyoruz ve birebir çalışmalar yaparak eksiklerini tamamlıyoruz. Konu Tarama Sınavlarına ek olarak Türkiye'nin en geniş katılımlı deneme sınavlarını öğrencilerimize uyguluyoruz.Öğrencilerimize sağladığımız zengin kaynak kitaplar, soru bankaları, testler ve fasiküller sayesinde farklı tarzlarda soru çözmelerini sağlıyoruz. Çok farklı tarzda sorular çözen öğrencilerimizi YKS'de üstün başarıya ulaştırıyoruz.


TYT - AYT HAZIRLIK PROGRAMLARIMIZ

teacher img

9.SINIF PROGRAMI

9.Sınıflar için hazırlanan kurs programımızda MEB müfredatı takip edilir. Müfredat dahilindeki 9.sınıf konuları anlatılır, konularla ilgili test çalışmaları yapılarak öğrenme pekiştirilir. Öğrencilerin seviyeleri haftalık yapılan Konu Tarama Sınavları ile takip edilirken ayrıca Türkiye Geneli Deneme Sınavları uygulanarak öğrencinin performansı objektif bir şekilde ölçülür.

teacher img

10.SINIF PROGRAMI

10.Sınıflar için hazırlanan kurs programımızda MEB müfredatı takip edilir. Müfredat dahilindeki 10.sınıf konuları anlatılır, konularla ilgili test çalışmaları yapılarak öğrenme pekiştirilir. Öğrencilerin seviyeleri haftalık yapılan Konu Tarama Sınavları ile takip edilirken ayrıca Türkiye Geneli Deneme Sınavları uygulanarak öğrencinin performansı objektif bir şekilde ölçülür.

teacher img

11.SINIF PROGRAMI

11.Sınıflar için hazırlanan kurs programımızda MEB müfredatı takip edilir. Müfredat dahilindeki 11.sınıf konuları anlatılır, konularla ilgili test çalışmaları yapılarak öğrenme pekiştirilir. Öğrencilerin seviyeleri haftalık yapılan Konu Tarama Sınavları ile takip edilirken ayrıca Türkiye Geneli Deneme Sınavları uygulanarak öğrencinin performansı objektif bir şekilde ölçülür.

teacher img

TYT-AYT PROGRAMI

YGS-LYS için hazırlanan kurs programımızda müfredat dahilindeki 12.sınıf konuları anlatılır, konularla ilgili test çalışmaları yapılarak öğrenme pekiştirilir. 12.sınıf konularının tamamlanmasının ardında 9-10 ve 11.sınıf müfredatında yer alan konular tekrardan anlatılır ve test çalışmaları yapılır. Öğrencilerin seviyeleri haftalık yapılan Konu Tarama Sınavları ile takip edilirken ayrıca Türkiye Geneli Deneme Sınavları uygulanarak öğrencinin performansı objektif bir şekilde ölçülür.