info@bilgiozel.com
(212) 542 20 36
img


14 KİŞİLİK SINIFLARDA LGS ODAKLI EĞİTİM

"Bakırköy'ün ilk butik koleji"

BİLGİ ALIN
img


UYGULAYARAK ÖĞRENSİN !

"Bakırköy'ün ilk butik koleji"


BİLGİ ALIN
img


EVDE ÖDEV YOK !

"Bakırköy'ün ilk butik koleji"

BİLGİ ALIN

LGS HAZIRLIK PROGRAMIMIZ


Yaz tatili ve dönem arası tatilinde eğitime devam ediyoruz. Öğrencilerimiz okullar açılmadan 1 ay önce derse başlıyor ve ara dönem tatilinde derslere devam ediyorlar.
Hafta içi günde 8 saat ders ve sonrasında 2 saat etüt olmak üzere günde toplamda 10 saat, Cumartesi günleri ise 6 saatlik takviye kursuyla birlikte haftanın 6 günü LGS çalışmalarımız devam ediyor.
Öğrencilerimize sağladığımız zengin kaynak kitaplar, soru bankaları, testler ve fasiküller sayesinde farklı tarzlarda soru çözmelerini sağlıyoruz.
Haftalık uygulanan Konu Tarama Sınavlarıyla öğrencilerimizin hangi konuda ve hangi soru tarzında eksik olduğunu tespit ediyoruz ve birebir çalışmalar yaparak eksiklerini tamamlıyoruz. Konu tarama Sınavlarına ek olarak Türkiye’nin en geniş katılımlı deneme sınavlarını öğrencilerimize uyguluyoruz.


EĞİTİM MODELİMİZ

Öğrenci odaklı MEB müfredatını bire bir takip ederek Merkezi Sınavlardaki öğrencilerimizin başarısını en üst seviyeye taşıyoruz.Türkiye Geneli Sınavlarla öğrencilerimizin sınav stresini azaltarak LGS'ye hazır hale getiriyoruz. Etkin rehberlik hizmetleriyle özel programlar hazırlayıp öğrencimize en uygun öğrenme modelini belirliyoruz. Belirlenen öğrenme modeli doğrultusunda öğrencilerin en iyi şekilde sınavlara hazırlanmasını sağlıyoruz.teacher img

EVDE ÖDEV YOK

Derslerimiz haftaiçi 09:00-16:00 saatleri arasında yapılır. 16:00'dan sonra 18:00'e kadar 2 saatlik etüt çalışmaları ile öğrencilerimiz ödevlerini okulda yapar ve eve ödev götürmez.

teacher img

14 KİŞİLİK SINIFLAR

Sınıflarımız, öğrencilerimizin öğrenme seviyelerini en yüksek düzeye taşıyacak şekilde tasarlanmıştır.teacher img

LGS HAZIRLIK

Türkiye'nin en geniş katılımlı deneme sınavları öğrencilerimize uygulanarak onların gerçek seviyeleri tespit edilir ve sonrasında kişiye özel çalışmalar yapılır.

teacher img

UYGULAYARAK ÖĞRENSİN

Matematiği, fen bilimlerini ve teknolojiyi teorikte kalmadan uygularlar, böylelikle ezberlemeden kalıcı olarak öğrenirler.YABANCI DİL

5-6 ve 7.sınıflarımız haftada 10 saat İngilizce ve 4 saat Almanca eğitimi alarak kısa zamanda iki dile de hakim olurlar.

teacher img

ROBOTİK KODLAMAYI ÖĞRENSİN

Bilişim tekolojilerini ve yazılımı tasarlayarak ve üreterek öğrenirler.teacher img

DENEME SINAVLARI

Türkiye'nin en geniş katılımlı deneme sınavları öğrencilerimize uygulanarak onların gerçek seviyeleri tespit edilir ve sonrasında gerekli çalışmalar yapılır.


ETKİNLİKLERİMİZ ve KULÜP ÇALIŞMALARI

Öğrencilerimizi sanatsal ve sportif aktivitelere teşvik ederek sosyal ve kültürel açıdan gelişmelerine katkı sağlıyoruz. Böylelikle, toplum içinde kendilerini daha rahat ve anlaşılır ifade ederken aynı zamanda takım çalışmasını öğreniyorlar.

teacher img

SPOR TAKIMLARIMIZ

Öğrencilerin fiziksel sağlıklarını güçlendirmelerine ve yeteneklerini geliştirmelerine olanak tanıyarak, kendi seçimleri doğrultusunda futbol, basketbol, tenis, voleybol, masa tenisi takımlarımızdan birine yerleştirilirler.

teacher img

MÜZİK KULÜBÜMÜZ

Öğrencilerin yetenklerini keşfedeceği ve eğlenerek öğreneceği enstrüman eğitimleri ile sanatsal aktivitelere katılım göstermeleri sağlanır. Haftanın 1 günü yapılan müzik etkinliklerimizde öğrenciler kendi seçtikleri enstrüman eğitimini alırlar.

teacher img

TİYATRO KULÜBÜMÜZ

Kulüpte öğrenciler profesyonel çalışma disiplini edinirler; empati yeteneklerini ve yaratıcılıklarını geliştirirler; grup bilincini, paylaşmayı, ortak ürün çıkarmayı ve sosyalleşmeyi öğrenirler.

teacher img

HALK OYUNLARI

Geçmişten günümüze halk kültürümüzü yöresel müzik ve kıyafetlerimizle yaşatmamıza ve gelecek nesillere aktarmamıza olanak sağlayan halk oyunları kulübümüz ile okul içi ve okul dışı etkinliklere katılıp aynı zamanda yıl sonunda gösteriler sergilemekte ve yarışmalara katılmaktadırlar.

teacher img

SATRANÇ KULÜBÜMÜZ

Bilişsel Temelli Öğrenme yaklaşımını destekleyen satranç derslerimizi, satranç sınıfımızda gerçekleştiriyoruz. Satranç ile aklında bir hareket dizisi canlandıran ve plan yapmayı öğrenen öğrencilerimiz, daha iyi problem çözen, özgürce karar verebilen, yenildiğinde vazgeçmeyen, aynı zamanda centilmen bireyler olarak yetişiyor.

teacher img

ROBOTİK KODLAMA KULÜBÜMÜZ

Öğrencilerimizin, analitik düşünce ve problem çözme yeteneklerini geliştirmek amacıyla,gelecekte teknolojinin temeli olarak gösterilen robotik kodlama ve uygulamalarını öğretiyoruz.

teacher img

HAVACILIK VE TEKNOLOJİ KULÜBÜMÜZ

Öğrencilerimiz, havacılık ve teknolojik yenilikleri yakından takip ederken aynı zamanda ve kendi tasarladıkları model uçakları üretiyor ve uçuruyorlar.